1964’ den Bugüne….

ARON Kozmetik 1964 yılında ALTIN YAPRAK kolonya markasıyla kozmetik sektörüne giriş yapmış, tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan köklü bir aile şirketidir. Geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübe ve sektör analizleriyle her geçen yıl ürün yelpazesini geliştiren ve piyasa şartlarının gerektirdiği kalite ve ürün standartlarına sahip olan firmamız, kozmetik sektörüne adım attığı günden itibaren, dengeli ve istikrarlı bir büyüme grafiği sergilemekte ve üretmiş olduğu tüm ürünlerin üretimini ve kalite kontrollerini kendi üretim tesislerinde yapmaktadır.

2001 yılında sektördeki gelişmeleri ve değişimleri takip eden firmamız gerekli altyapı ve Ar-Ge çalışmalarını tamamladıktan sonra BS EN ISO 9001:2008 Kalite belgesini de alarak ve günün teknolojik Yatırımlarını gerçekleştirerek ıslak mendil üretim parkurlarını faaliyete geçirmiş ve sektördeki Pazar payını istikrarlı bir şekilde büyütmeye devam etmiştir.

2006 yılında ise kozmetik sektörünün iddialı ürün grupları arasında bulunan ESSE güneş serisi gibi spesifik bir ürün grubu olan güneş serisiyle, sektöründeki farklılığını ve marka güvenirliğini siz değerli müşterileriyle paylaşmıştır.

Ürün gruplarımız arasında; Kolonya, Islak mendil, Güneş serisi, Oda parfümü, Sıvı sabun, Aseton, Gülsuyu, ve Koku grupları bulunmaktadır.
Kalite politikalarımız arasında ise tüketiciyi kaliteli ve çağdaş ürünlerle buluşturma felsefesini ilke edinerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve markalarımızın bize vermiş olduğu sorumluluk ve titizlikle, kalite standardı yüksek ürünler üreterek, sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma olarak, istikrarlı büyüme hızını sürdürme arzusu vardır.

Bu anlamda üretim proseslerinde hijyen ve insan sağlığını daima ön planda tutan ve kozmetik yönetmeliği esaslarına uygun, kalite standardı yüksek ürünler üretmekte olan ARON Kozmetik

Müşteri memnuniyeti esas alınarak, estetik, sağlık ve kaliteden asla taviz vermemekte ve müşterilerinin istek ve önerilerine değer veren bir firma anlayışına sahiptir.

ARON Kozmetik 49 yıllık geçmişinden edinmiş olduğu tecrübe ve sektör analizleriyle, gelişmeye ve yeniliğe önem veren, yüksek kalite standartlarını ve örnek üretici firma profilini ilke edinmiş kimliğiyle, siz değerli müşterilerimizden almış olduğu güç ve beraberlikle, daha uzun yıllar, sizlere hizmet vermeye devam edecektir.